Alya Skin

Alya Skin on jõudnud Eestisse www.bless.ee e-poodi!
Bless ilupood toob Teieni Alya Skin maailmakuulsa näohooldustoodete brändi Austraaliast.
Alya Skin asutati 2018. aastal parimate sõprade Manny Barbase ja James Hachemi poolt, kui nad lõid maailma must-have ilumaski. Austraalia duo võttis eesmärgiks toota ja pakkuda taskukohase hinnaga kvaliteetseid nahahooldustooteid.Alya Skin'i kangelastoode, roosa savimask, muutus kiiresti „instakuulsaks“ Interneti-sensatsiooniks! Oma esimese kahe ärinädala jooksul olid nad täielikult laost välja müüdud. Ettevõtte kasvades jätkas Alya Skin insta-vääriliste nahahooldustoodete turule toomist, mis sisaldavad Austraalia looduslikke koostisosasid ja sobivad kõikidele nahatüüpidele. Kõik Alya Skin tooted on vegan, loomadevastase julmuse, parabeenide, SLS ja tugevate kemikaalide vabad!
 
Nähes noorte (ja küpsete) naiste võitlust aknele kalduva, tuhmi ja põletikulise nahaga, loodame aidata Alya Skin toodete kasutajatel saavutada endale puhas ja hoolitsetud näonahk! Alya Skin toodete Austraalia looduslikud koostisosad on just nahaprobleemidele head ja vähendavad neid.
 
Kindlasti tekib küsimus.. mis see kuulus roosa savi on? – Roosa savi on kaoliinsavi, mis sisaldab nii punast- kui ka valget savi, mis on ohutu kasutada kõikidel nahatüüpidel. Punane kaoliinsavi on eriti tõhus rasusele nahale ning valge kaoliinsavi just vastupidiselt kuivale nahale. Seetõttu on roosa savi ideaalne kombo neist kahest savist! Roosa savi aitab nahka taastada ja niisutusega toita, samaaegselt rasu eemaldades. Roosa savi võib kasutada ka tundlikul nahal ja tulemusi on näha koheselt. Roosa kaoliinsavi on ranidioksiidirikas, mis aitab tõsta naha elastsust ja stimuleerib rakkude uuenemist, et nahk näeks välja noorem ja kumav. Ranidioksiid on looduslik põletikuvastane toimeaine ja aitab nahal jääda niisutatud. Lisaks ranidioksiidile on roosa savi ka mineraaliderikas ning sisaldab ka kaoliniidist ja kaltsiidist. Alya Skin roosa savi on pärit Austraaliast.
 
Alya Skin toodete roosad pakendid muudavad kaubamärgi väga hästi ära tuntavaks ja meil on suur rõõm näha, kui uhked ja ilusad on meie Alya Babed, kes meie tooteid kasutavad, kui Te neid ka internetis jagate ja meid ära taggite!
 
Kuulu ka Sina Alya Babede hulka ning hoolitse enda näonaha eest just Alya Skin toodetega!
 
Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedias ja ole kursis kõige põnevamate uudistega!
  Facebook Facebook.com/blessilupood
 Instagram instagram.com/bless_estonia