Bless Kids

Bless Kids sarjast leiad rõõmupakkuvaid tooteid laste kui ka emade-isade jaoks, et igapäevane toitmine ja toimetamine muutuks lastega lihtsamaks.

Bless Kids silikoonist lastenõud on lihtsalt kõige praktilisemad ning samas ka silmapaistavamad oma disaini poolest! Samuti on silikoonist nõud väga vastupidavad ning nendega ei juhtu midagi, kui need teinekord hoos põrandale võiksid kukkuda. 

Bless Kids sarja all leiate allolevad tooted

  • Silikoonist iminapaga panda taldrik
  • Silikoonist iminapaga panda kauss
  • Silkoonist kõrrega joogitops
  • Pisikeste käte kahvel ja lusikas
  • Söögipõll taskuga söögipõll

Iseseisvalt sööma õppivate laste jaoks on kogu protsess eriti põnev! Ning äärmiselt oluline on, kuidas lapsevanemad kujundavad lapse toitumisharjumused. Oluline on pühenduda lapse toitmisele, kuid sama oluline on ka kogu keskkond, kus laps sööb ning milliste nõude pealt. Last tuleks toita ilusti kaetud laua taga kenadest lastepärastest lauanõudest. Nii hakkab laps suhtuma söömisesse kui mitte ainult vajalikku, vaid ka nauditavasse tegevusse. Bless Kids lastenõud on tõeliselt toreda väljanägemisega, mis teeb iga lapse toidukorra rõõmsaks!

Kausside-taldrikute all olevad iminapad hoiavad nõud paigal, kumjas materjal ei lase tassil ega söögiriistadel sõrmede vahelt maha libiseda ning boonuseks on ka kõikide toodete puhul kerge kaal. Kõik tooted on väga kergesti puhastatavad ning võib pesta ka nõudepesumasinas. Samuti võid silikoonnõudes soojendada toitu ka mikrolaineahjus. Silikoonist põlle puhul aga piisab niiske lapiga üle tõmbamisest või kraani all jooksva vee all pesemisest ja ongi puhas! Kui on soovi, võib pesta ka nõudepesumasinas.

Silikoon on väga kõrge temperatuuritaluvusega (−40 kuni 220°), madala soojusjuhtivusega ning kummilaadsete omadustega materjal, mis ei soodusta mikrobioloogilist kasvu. Peale selle on silikoon veekindel, vastupidav ning mittedeformeeruv materjal.

- BPA JA TOKSILISTE AINETE VABA

Kõik meie tootevalikust leitavad tooted on valmistatud 100% toiduklassi silikoonist, mis on BPA ja toksilite ainete (PVC, vinüül, flataat, kaadium, plii jne) vabad. 

- ENNE ESMAKORDSELT KASUTAMIST

Enne esmakordset kasutamist tuleb nii nagu igat teist uut toodet ka silikoonist tooted pesta. Silikoonist toodete puhul on kõige kindlam neid hoida 5 minutit keevas vees ning seejärel pesta sooja vee ja seebiga.