ForChics

ForChicsi eesmärk on võimendada kaasaegset ilu - tarbija ilu, luues läbimõeldud ilulahendusi, mis rõhutavad individuaalset ilu.
ForChicsi bränd püüab koos oma klientidega kasvada läbi nende ainulaadsete ilutoodete. Nende valmistatud toodete ja kogukondadega, mida nad hõlbustavad, tahavad aidata meie ForChicks tšikkidel tunda end õnnelikumana, enesekindlamana ja jätkata isiklikku kasvu. Sa pead särama! 😊
ForChics usub kindlalt, et tõeline ilu tuleb seestpoolt. Seetõttu on kõigi ForChicsi toodete eesmärk rõhutada oma klientide loomulikku ilu ja anda neile oma tugevus ja individuaalsus. Samuti püüavad nad oma pühendumise kaudu jätkusuutlikele, julmusevabadele toodetele anda oma klientidele ja ümbritsevale maailmale võimaluse olla parem ja tarbida läbimõeldumalt.
Tänapäeva ilutööstus võib sageli kahjustada meie füüsilist tervist, vaimset tervist ja keskkonda. ForChics usub, et keegi ei tohiks kahjustada oma tervist või põhimõtteid, et ilus välja näha. Tegelikult usume, et mida tervem ja võimekam Sa oled, seda paremini ennast tunned. Sellepärast tahtsimegi ilule teistmoodi läheneda.

ForChics tooted nüüd saadaval Eestis www.bless.ee e-poes!

Kõik ForChics tooted on vegan, loomadevasase julmuse vabad, parabeenide vabad ja taimsete koostisosadega.

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedias ja ole kursis kõige põnevamate uudistega!
  Facebook Facebook.com/blessilupood
 Instagram instagram.com/bless_estonia